Jarné prázdniny 2021

Celý plagát jarných prázdnin nájdete na konci stránky alebo kliknutím tu.


Ahojte, máme tu jarné prázdniny. Už viete ako ich strávite? Možno nie každý bude nadšený z jarného upratovania a tak sme si pre našich prázdninujúcich pripravili zaujímavý program, aby sa ani počas prázdnin nenudili. Sledujte náš facebook – CVČ Pohoda, Instagram – @cvcpohoda alebo web – www.cvcpohoda.sk pre denne nové nápady ako stráviť voľné dni doma. Pripravili sme si pre Vás aj prázdninovú súťaž, ktorá potrvá celé prázdniny. Strávte prázdniny s nami online! 🙃


Informácie k prázdninovej súťaži – Tajomná záhrada

Súťaž bude trvať počas celých jarných prázdnin a zapojiť sa môže každý. Témou súťaže je tajomná záhrada a vašou úlohou je kreatívne ju znázorniť. Kreativite sa medze nekladú, záhrada môže byť kreslená, maľovaná, stavaná, môžete si pripraviť aj krátku scénku, zacvičiť si ju alebo dokonca aj uvariť.
Do súťaže sa zapájajte prostredníctvom e-mailu na cvchavranske9@cvcpohoda.sk, posielajte nám fotky alebo videá vašich záhrad do 19. 2. 2021 (12:00).


5. deň (19. 2. 2021)

Tajomná záhrada – Vyhodnotenie súťaže

Chceme sa veľmi pekne poďakovať všetkým vám, ktorí ste sa zapojili do našej prázdninovej súťaže „Tajomná záhrada“ a posielali ste nám počas celého týždňa svoje krásne výtvory.
Vybrali sme preto až štyroch z Vás, ktorí budú kontaktovaní mailom a ocenení diplomami a super cenami 🙂
Veríme, že sme vás potešili a uvidíme sa pri ďalšej z našich súťaží.
Gratulujeme ocenením výhercom 🥳

Ocenené dielo od Elky – 9r. 🤩

Ochutnaj oblaky

4. deň (18. 2. 2021)

Jarné maškrtenie

Rozkvitnutá kytica


3. deň (17. 2. 2021)

Vytvor si dúhu

Poslovia jari


2. deň (16. 2. 2021)

Roztopašná veverička

Lúčne kvety


1. deň (15. 2. 2021)

Jarný kruháčik


Plagát jarných prázdnin