TOPlist
   
KALENDÁR A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2010/2011
Šport Obvodné kolá Krajské kolá M-SR
Hádzaná CH
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
23.3.2011
ZŠ Moskovská

20.4.2011
Detva

Máj
Hádzaná D
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
24.3.2011
ZŠ Moskovská
6.4.2011Revúca Máj
Basketbal CH
1.1.1995 - 31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
24.-25.2.2011
ZŠ Radvanská
28.3.2011
Žiar nad Hronom
Apríl
Basketbal D
1.1.1995 - 31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
1.-3.3.2011
1.3. - ZŠ Radvanská
2.3 a 3.3. ZŠ Sitnianska
31.3.2011
Zvolen
Apríl
Minifutbal CH+D
nar.1.1.2001 - 31.12.2002
Mgr. Pavol Babic
4. - 6.4.2011
ZŠ Golianova
27.4.2011
Rimavská Sobota
Máj
Futbal malý CH
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
28.3.-1.4.2011
ZŠ Tatranská
15.4.2011
Krupina
Máj
Futbal malý D
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
15.-17.3.2011
Magurská 16 (telocvičňa)
18.4.2011
Rimavská Sobota
Máj
Veľký Futbal CH
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
3.-5.5.2011 26.5.2011 Jún
Veľký futbal D
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
5.5.2011 19.5.2011
Žiar nad Hronom
Jún
Atletika CH, D
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Pavol Babic
24.5.2011
ZŠ Okružná
31.5.2011
Banská Bystrica
Jún
Stolný tenis CH
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Richard Vrbovský
1.-4.2.2011
CVČ Magurská 14
23.2.2011
Kalinovo
Apríl
Stolný tenis D
1.1.1995-31.12.2000
Mgr. Richard Vrbovský
25.-27.1.2011
CVČ Magurská 14
9.2.2011
Kalinovo
Apríl
Vybíjaná D
1.1.1998 -31.12.1999
Mgr. Pavol Babic
7.-10.3.2011
7.3. -ZŠ Gaštanová, 8.3. ZŠ Sitnianska
9.3. a 10.3. ZŠ Radvanská
13.4.2011
Poltár - Málinec
Máj
Gymnastický štvorboj
A-nar.1.1.2002-31.12.2004
B-nar.1.1.1999-31.12.2001
C-nar.1.1.1995-31.12.1998
Mgr. Pavol Babic
22.-23.2.2011
ZŠ JGT Gaštanova
4.3.2011
15.3.2011
17.3.2011
Banská Bystrica
Apríl
Na bicykli bezpečne
1.1.1999-31.12.2001
Mgr. Richard Vrbovský
11.5.2011
CVČ Magurská 14
  Jún

KALENDÁR, PROPOZÍCIE A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2011/2012
Kalendár školských športových súťaží pre ZŠ a OG na školský rok 2011/2012
Šport - organizuje Obvodné kolá Krajské kolá M-SR Propozície Výsledky
Bedminton - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
19.10.2011
Spojená SOŠ školská 7, B.B.
25.10.2011
Zvolen
do 10.12.2011
SOŠž
Košice
Bedminton - dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
20.10.2011
Spojená SOŠ školská 7, B.B.
3.11.2011
Zvolen
do 10.12.2011
SOŠž
Košice
Bedminton - dievčatá
1.1.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
20.10.2011
Spojená SOŠ školská 7, B.B
3.11.2011
Zvolen
do 10.12.2011
SOŠž
Košice
Florbal - dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
2.11.-4.11.2011
2.11.2012 - ZŠ Moskovská
3.11. a 4.11.2012 - ZŠ Tatranská
14.11.2011
Banská Bystrica
15.-16.12.2011
Košice
Florbal - dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
7.11.2011
ZŠ Sitnianska
16.11.2011
Banská Bystrica
15.-16.12.2011
Košice
Florbal - chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
8.11. - 11.11.2011
Telocvičňa Magurská
21.11.2011
Banská Bystrica
15. - 16.12.2011
Košice
Florbal - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
21.11.-25.11.2011
Telocvičňa Magurská
28.11.2011
Banská Bystrica
15.-16.12.2011
Košice
Basketbal - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
29.11.2011
KGŠM
21.3.2012
Zvolen
do 20.4.2012
ZŠ Škultétyho
Levice
Basketbal - dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
30.11.2011
ZŠ Radvanská
17.5.2012
Zvolen
do 30.6.2012
KŠU
Trnava
Stolný tenis - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
6.12. - 8.12.2011
CVČ Magurská 14
1.3.2012
Kalinovo
2. - 3.5.2012
CVČ
Banská Bystrica
Stolný tenis - dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
13.12. - 15.12.2011
CVČ Magurská 14
19.3.2012
Kalinovo
2. - 3.5.2012
CVČ
Banská Bystrica

Vybíjaná - dievčatá
1.1.1999 do 31.12.2000
Mgr. Pavol Babic

9.1.2012 - ZŠ Radvanská
10-1-2012 - ZŠ Golianova
11.1.2012 - ZŠ Moskovská
12.1. a 13.1.2012 - ZŠ JGT Gaštanová
3.4.2012
Málinec
do 30.6.2012
KŠU
Trnava
Streľba zo vzduchovky - ch., d.
1.1.1996 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
24.1. - 26.1.2012
CVČ Magurská 14
13.3.2012
Žiar nad Hronom
do 30.3.2012
ZŠ Školská
Svätý Peter
Streľba zo vzduchovky - ch., d.
1.1.1998 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
31.1. - 2.2.2012
CVČ Magurská 14
13.3.2012
Žiar nad Hronom
do 30.3.2012
ZŠ Školská
Svätý Peter
Volejbal - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
8.2.2012
ZŠ Golianova
4.4.2012
Rimavská Sobota
do 30.4.2012
CVČ Levočská
SNV
Volejbal - dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
14.2. - 16.2.2012
14.2.2012 - ZŠ Moskovská
15.2. a 16.2.2012 - ZŠ Tatranská
29.3.2012
Rimavská Sobota
do 30.4.2012
ZŠ Školská
Svätý Peter
Hádzaná - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
28.2.2012
ZŠ Moskovská
17.4.2012
Detva
do 10.5.2012
ZŠNábrežná
Nové Zámky
Hádzaná - dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
29.2.2012
ZŠ Moskovská
19.4.2012
Revúca
do 10.5.2012
ZŠ Škultétyho
Nitra
Malý futbal - dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
19.3.2012
Telocvičňa Magurská
9.5.2012
Žiar nad Hronom
do 30.5.2012
SFZ
Malý futbal - dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
20.3. - 22.3.2012
Telocvičňa Magurská
16.5.2012
Rimavská Sobota
do 15.6.2012
SFZ-NTC
Senec
Gymnastický štvorboj
A-nar.1.1.2003 a ml.
B-nar.1.1.2000 a ml.
C-nar.1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
27.3. - 28.3.2012
27.3.2012 - ZŠ JGT Gaštanová
27.3.2012 - ZŠ JGT Gaštanová
28.3.2012 - ZŠ JGT Gaštanová
16.4.2012
18.4.2012
23.4.2012
Detva ? resp. BB
do 18.5.2012
ZŠ Vinohradská
Šenkvice
Malý futbal - chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
16.4 - 20.4.2012
ZŠ Tatranská (KIA Aréna)
30.4.2012
Krupina
do 30.5.2012
SFZ
Malý futbal - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
23.4. - 27.4.2012
ZŠ Golianova
30.5.2012
Rimavská Sobota
do 15.6.2012
SFZ - NTC
Senec
 
Veľký futbal - chlapci
1.1.1996 a ml.
Mgr. Pavol Babic
2.5. - 4.5.2012
Umelá tráva ihrisko Radvaň
23.5.2012
Lučenec
do 15.6.2012
SFZ-NTC
Senec
Atletika - chlapci, dievčatá
1.1.1996 a ml.
Mgr.Richard Vrbovský
22.5.2012
ZŠ Okružná
5.6.2012
Banská Bystrica
do 22.6.2012
ŠG Slančíkovej
Nitra


KALENDÁR, PROPOZÍCIE A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2012/2013
Kalendár školských športových súťaží pre ZŠ a OG na školský rok 2012/2013
Šport - organizuje Obvodné kolá Krajské kolá M-SR Propozície Výsledky
Bedminton - chlapci
1.1.1997 a ml.
Babic
2 členné družstvá
24.10.2012
Stredná zdravotná škola, B. Bystrica
27.11.2012
Zvolen
do 15.12.2012
KR SAŠŠ
Prešov
Bedminton - dievčatá
1.1.1997 a ml.
Babic
2 členné družstvá
25.10.2012
Stredná zdravotná škola, B. Bystrica
29.11.2012
Zvolen
do 15.12.2012
KR SAŠŠ
Prešov
Basketbal - chlapci
1.1.1997 a ml.
Babic
12 členné družstvá
7.11.2012
KGŠM Banská Bystrica
28.11.2012
Zvolen
po 15.5.2013
ZŠ Saratovská
Levice
Basketbal - dievčatá
1.1.1997 a ml.
Babic
12 členné družstvá
13.11. - 14.11.2012
ZŠ Radvanská
5.12.2012
Zvolen
po 15.3.2013
Stolný tenis - chlapci
1.1.1997 a ml.
Vrbovský
4 členné družstvá
20.11. - 23.11.2012
CVČ Magurská 14
14.2.2013
Kalinovo
do 15.3.2013
SŠ-ŠG Slančíkovej
Nitra
Stolný tenis - dievčatá
1.1.1997 a ml.
Vrbovský
4 členné družstvá
27.11. - 29.11.2012
CVČ Magurská 14
11.2.2013
Kalinovo
do 15.3.2013
SŠ-ŠG Slančíkovej
Nitra
Streľba zo vzduchovej pušky
1.1.1999 a ml.
Vrbovský
3 členné koeudukované družstvá
12.12 - 14.12.2012
CVČ Magurská 14
   
Streľba zo vzduchovej pušky
1.1.1997 a ml do 31.12.1998
Vrbovský
3 členné koeudukované družstvá
13.12.2012
CVČ Magurská 14
   
Hádzaná - chlapci
1.1.1997 a ml.
Babic
14 členné družstvá
16.1.2013
ZŠ Moskovská
30.4.2013
Detva
po 15.5.2013
OR SAŠŠ
Považská Bystrica
Hádzaná - dievčatá
1.1.1997 a ml.
Babic
14 členné družstvá
17.1.2013
ZŠ Moskovská
11.4.2013
Detva
po 15.5.2013
OR SAŠŠ
Michalovce
Vybíjaná - dievčatá
1.1.2000 a ml.
Babic
12 členné družstvá
21.1. - 25.1.2013
21.1.- Radvanská, 22.1.- Moskovská, 23.1.Gaštanová, 24.1.- Spojová, 25.1.- Radvanská
21.3.2013
Málinec
do 15.2013
KR SAŠŠ
Trnava
Orion Florbal - žiačky
ml. dievčatá 2001, 2000, 1999
Babic
12 členné družstvá
B
28.1.2013 - 30.1.2013
ZŠ Sitnianska
12.4.2013
Banská Bystrica
po 15.5.2013
SAŠŠ
Orion Florbal - chlapci
ml. chlapci 2001, 2000, 1999
Babic
12 členné družstvá
B
5.2.2013 - 8.2.2013
ZŠ SC Slovenská Ľupča
18.4.2013
Banská Bystrica
po 15.5.2013
SAŠŠ
Orion Florbal - chlapci
st.chlapci 1998, 1997
Babic
12 členné družstvá
B
12.2. - 15.2.2013
ZŠ SC Slovenská Ľupča
22.4.2013
Revúca
po 15.5.2013
KR SAŠŠ
Trenčín
Orion Florbal - dievčatá
st.dievčatá 1998, 1997
Babic
12 členné družstvá
B
19.2. - 21.2.2013
ZŠ SC Slovenská Ľupča
2.5.2013
Revúca
po 15.5.2013
KR SAŠŠ
Trenčín
Volejbal - chlapci
1.1.1997 a ml.
Mgr. Pavol Babic
12 členné družstvá
14.3.2013
ZŠ Moskovská
4.4.2013
Rimavská Sobota
po 15.4.2013
Volejbal - dievčatá
1.1.1997 a ml.
Mgr. Pavol Babic
12 členné družstvá
19.3. - 21.3.2013
19.3.-ZŠ Moskovská, 20.3. a 21.3.-ZŠ Pieninská
9.4.2013
Krupina
po 15.4.2013
OR SAŠŠ
Senica
Gymnastický štvorboj
A: nar.1.1.2004 a ml.
B: nar.1.1.2001 a ml.
chlapci, dievčatá
Mgr. Pavol Babic
5 členné družstvá

26.3.2013 ZŠ JGT Gaštanová
27.3.2013 ZŠ JGT Gaštanová
A: 10.4.2013
Detva
B: 16.4.2013
Detva
do 15.5.2013
ZŠ Šenkvice
a SGF
Futbal malý ŠP, SFZ - chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
10 členné družstvá
15.4. - 19.4.2013
ZŠ Ďumbierska
7.5.2013
Krupina
3.-5.6.2013
NŠC Senec /SFZ/
Futbal malý ŠP, SFZ - dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
10 členné družstvá
24.4.2013
ZŠ Ďumbierska
9.5.2013
Žiar nad Hronom
3.-5.6.2013
NŠC Senec /SFZ/

aktualizácia
Coop malý futbal - dievčatá
1.1.1997 - 31.12.2005
Mgr. Pavol Babic
10 členné družstvá
30.4.2013
ZŠ Golianova
   
Coop malý futbal- chlapci
1.1.1997 - 31.12.2005
Mgr. Pavol Babic
10 členné družstvá
6.5. - 7.5.2013 - ZŠ Golianova
9.5. - 10.5.2013 - ZŠ Ďumbierska
   
Atletika - chlapci, dievčatá
1.1.1997 a ml.
Mgr. Pavol Babic
10 členné družstvá a jednotlivci
22.5.2013 - ŠG Banská Bystrica
4.6.2013
Banská Bystrica
po 15.6.2013
CVČ JUNIOR
Banská Bystrica
Na bicykli bezpečne
2001-2003
Mgr.Richard Vrbovský
4 členné družstvá
21.5.2013
Banská Bystrica
28.5.2013
Krupina
 

KALENDÁR, PROPOZÍCIE A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2013/2014
Kalendár školských športových súťaží pre ZŠ a OG na školský rok 2013/2014
Šport - organizuje Obvodné kolá Krajské kolá M-SR Propozície Výsledky
Bedminton - dievčatá
1.1.1997 a ml.
Mgr. Pavol Babic
2 členné družstvá
22.10.2013
Spojená škola - SOŠ
Školská 7, Banská Bystrica
28.1.2014
ŠH Effort
Zvolen
10.2. - 14.2.2014
SAŠŠ + NŠZ
Bedminton - chlapci
1.1.1997 a ml.
Mgr. Pavol Babic
2 členné družstvá
23.10.2013
Spojená škola - SOŠ
Školská 7, Banská Bystrica
21.1.2014
ŠH Effort

Zvolen
10.2. - 14.2.2014
SAŠŠ + NŠZ
Basketbal - dievčatá
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
12 členné družstvá
6.11.2013
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
20.3.2014
Zvolen
19. - 21.6.2014
Kalokagatia
Trnava
Basketbal - chlapci
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
13 členné družstvá
13.11.2013
KGŠM Banská Bystrica
18.3.2014
Zvolen
19. - 21.6.2014
Kalokagatia
Trnava
Streľba zo vzduchovky - st. chlapci, dievčatá 1.9.1998 - 31.8.2000
Mgr. Richard Vrbovský
3 členné koedukované družstvá
19.11. - 20.11.2013
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
    Fotky
Stolný tenis - chlapci
1.9.1998 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
4 členné družstvá
26.11. - 28.11.2013
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
13.2.2014
Kalinovo
10. - 17.3.2014
SAŠŠ + NŠZ
10. - 11.3.2014
GAS Krupina
Fotky
Stolný tenis - dievčatá
1.9.1998 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
4 členné družstvá
3.12. - 5.12.2013
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
25.2.2014
Kalinovo
10. - 17.32014
SAŠŠ + NŠZ
10. - 11.3.2014
GAS Krupina
Streľba zo vzduchovky - ml.chlapci, dievčatá 1.9.2000 - 31.8.2007
Mgr. Richard Vrbovský
3 členné koedukované družstvá
10.12. - 11.12.2013
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
    Fotky
Vybýjaná - dievčatá
1.9.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
13.1. - 17.1.2014
13.1.2014 - ZŠ Golianova
14.1.2014 - ZŠ Spojová
15.1.2014 - ZŠ JGT Gaštanová
16.1.2014 - ZŠ Radvanská
17.1.2014 - ZŠ Radvanská
22.5.2014
Poltár
19. - 21.6.2014
Kalokagatia
Trnava

Orion Florbal
ml.dievčatá
1.9.2000 - 2003
Mgr. Pavol Babic

21.1.- 23.1.2014
ZŠ SC Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
4.2.2014
ZŠ Nemecká
24.3.- 4.4.2014
SAŠŠ + NŠZ
Orion Florbal
ml.chlapci
1.9.2000 - 31.8.2003
Mgr. Pavol Babic
28.1.- 31.1.2014
ZŠ SC Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
6.3.2014
ZŠ Nemecká
24.3.- 4.4.2014
SAŠŠ + NŠZ
Orion Florbal
st.chlapci
1.9.1998 - 31.8.2000
Mgr. Pavol Babic
4.2.- 7.2.2014
ZŠ SC Slovenská Ľupča
12 členné družstvá

7.3.2014
ZŠ Nemecká

24.3.- 4.4.2014
SAŠŠ + NŠZ
Orion Florbal
st.dievčatá
1.9.1998 - 31.8.2000
Mgr. Pavol Babic
11.2.- 13.2.2014
ZŠ SC Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
19.3.2014
ZŠ Nemecká
24.3.- 4.4.2014
SAŠŠ + NŠZ

Hádzaná dievčatá
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic

24.2.2014
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá
6.5.2014
Detva
19.-21.6.2014
Kalokagatia
Trnava
Hádzaná chlapci
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
25.2.2014
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá

13.5.2014
Detva

19.-21.6.2014
Kalokagatia
Trnava
Volejbal chlapci
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
5.3.2014
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
10 členné družstvá
10.4.2014
Detva
19.-21.6.2014
Kalokagatia
Trnava
Volejbal dievčatá
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
6.3. a 13.3.-14.3.2014
6.3. ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
13.3.-14.3. ZŠ Pieninská 27, Banská Bystrica
10 členné družstvá
1.4.2014
Poltár
19.-21.6.2014
Kalokagatia
Trnava
Gymnastický štvorboj CH + D
A- nar. 1.9.2005 a ml.
B- nar. 1.9.2002 a ml.
Mgr. Pavol Babic
25.3.2014
ZŠ JGT Gaštanová 12, Banská Bystrica
A - 15.4.2014
B - 24.4.2014
Banská Bystrica
19.5. - 30.5.2014
SAŠŠ + NŠZ
Malý futbal
chlapci
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
7.4. - 10.4.2013
7.4. ZŠ SC Slovenská Ľupča
8.4. - 10.4. ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá
14.5.2014
Krupina E.M.Š.
19. - 21.6.2014
Kalokagatia
Trnava
Malý futbal
dievčatá
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
23.4.2014
ZŠ SC Slovenská Ľupča
10 členné družstvá
27.5.2014
Rimavská Sobota
19.-21.6.2014
Kalokagatia
Trnava

Malý futbal
ŠP,SFZ-chlapci
1.9.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic

5.5.-8.5.2014
5.5. ZŠ SC Slovenská Ľupča
6.5.- 8.5. ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá

20.5.2014
Krupina E.M.Š.
2.-13.6.2014
4. -5.6.2014
Poprad /SFZ/

Futbal malý
ŠP,SFZ-dievčatá
1.9.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic

14.5.2014
ZŠ Golianova 8, Banská Bystrica
10 členné družstvá
21.5.2014
Žiar nad Hronom
2.-13.6.2014
4. -5.6.2014
Poprad /SFZ/
Atletika
chlapci, dievčatá
1.9.1998 a ml.
Mgr. Pavol Babic
20.5.2014
Športové gymnázium, Banská Bystrica
10 členné družstvá a jednotlivci
3.6.2014
Štadión Štiavničky
Banská Bystrica
19.-21.6.2014
Kalokagatia
Trnava

chlapci

dievčatá

jednotlivci

Detská dopravná súťaž
„NA BICYKLI BEZPEČNE 2014"
chlapci, dievčatá
nar. 2002 - 2004
Mgr. Richard Vrbovský
21.5.2014
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
5.6.2014
Krupina
 
Bowlingový turnaj ZŠ
chlapci, dievčatá
9. - 13.6.2014
Profi bowling, Banská Bystrica
6-členné družstvá /3 chlapci a 3 dievčatá/
   


KALENDÁR, PROPOZÍCIE A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2014/2015
Kalendár školských športových súťaží pre ZŠ a OG na školský rok 2014/2015
Šport - organizuje Okresné (Obvodné) kolá Krajské kolá M-SR Propozície Výsledky
Bedminton
chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic

21.10.2014
SOŠ Školská 7, Banská Bystrica
2 členné družstvá

29.1.2015
ŠH Effort
Zvolen
9.3. - 13.3.2015
OR SAŠŠ
Košice /SOŠ Žel./
Bedminton
dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
22.10.2014
SOŠ Školská 7, Banská Bystrica
2 členné družstvá
28.1.2015
ŠH Effort
Zvolen
9.3. - 13.3.2015
OR SAŠŠ
Košice /SOŠ Žel./

fotky

Basketbal
dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic

4.11.2014
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
12 členné družstvá

4.3.2015
ZŠ Nám.Mládeže
Zvolen
23.3. - 31.3.2015
Basketbal
chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
11.11. - 13.11.2014
11.11.2014 - ZŠ Radvanská 1, B. Bystrica
12. - 13.11.2014 - KGŠM Hurbanova 9, B. B.
12 členné družstvá
24.2.2015
ZŠ Nám.Mládeže
Zvolen
23.3. - 31.3.2015

fotky

Stolný tenis
dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
25.11. - 27.11.2014
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
19.3.2015
Kalinovo
9.4. - 17.4.2015
SAŠŠ

fotky

Stolný tenis
chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
2.12. - 5.12.2014
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
17.3.2015
Kalinovo
9.4. - 17.4.2015
SAŠŠ

fotky

Vybíjaná
dievčatá
1.1.2002 a ml.
Mgr. Pavol Babic
12.1. - 16.1.2015
12.1. - ZŠ JGT Gaštanová 12,
13.1. - ZŠ Sitnianska 32, 14.1. - ZŠ Radvanská 1,
15.1. - ZŠ Golianova 8,
16.1.2015 - ZŠ JGT Gaštanová 12, B. B - Finále
12 členné družstvá
5.5.2015
Poltár
 
Streľba zo vzduchovej pušky
chlapci a dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
19. - 20.01.2015
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
3 členné družstvá
   
fotky
Volejbal
dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic

27.1.2015
ZŠ Pieninská 27, Banská Bystrica
10 členné družstvá

26.2.2015
Detva
20.4. - 24.4.2015
SAŠŠ

fotky
Volejbal
chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
3.2.2015
ZŠ Spojová 14, Banská Bystrica
10 členné družstvá
24.3.2015
Detva
20.4. - 24.4.2015
SAŠŠ
Florbal
chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
9.2. - 13.2. 2015
ZŠ SC Školská 14, Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
14.4.2015
Slovenská Ľupča
25.5. - 29.5.2015
OR SAŠŠ
Dunajská Streda
Florbal
dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
23.2. - 27.2.2015
ZŠ SC Školská 14, Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
9.4.2015
Slovenská Ľupča
25.5. - 29.5.2015
OR SAŠŠ
Dunajská Streda

fotky

Hádzaná
chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
10.3.2015
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá
7.5.2015
Detva
18.5. - 22.5.2015
OR SAŠŠ
Považská Bystrica
Hádzaná
dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
17.3.2015
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá
28.4.2015
Detva
18.5. - 22.5.2015
Gymnastický
štvorboj CH+D
A-nar.1.1.2006-31.12.2002
B-nar.1.1.2003-31.12.2005
C-nar.1.1.1999-31.12.2002
Mgr. Pavol Babic
24.3.2015
ZŠ JGT Gaštanová 12, B. Bystrica
5 členné družstvá
16.4.2015
Banská Bystrica
11.5. - 15.5.2015
SGF a SAŠŠ
Futbal malý
Školský pohár - Dôvera cup
chlapci
1.1.2002 a ml.
Mgr. Pavol Babic
9.4., 13.4. - 14.4.2015
16.04. - 17.04.2015
ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá
14.5.2015
Banská Bystrica
1.6. - 5.6.2015
SFZ

originálne

aktualizované

Futbal malý
Školský pohár - Dôvera cup
dievčatá
1.1.2002 a ml.
Mgr. Pavol Babic
21.4. - 23.4.2015
21.4.2015 - ZŠ Golianova 8, B. Bystrica
22.4.-23.4.2015 ZŠ SC Školská 14, Slov. Ľupča
10 členné družstvá
12.5.2015
Žiar nad Hronom
1.6. - 5.6.2015
SFZ
Malý futbal
Jednota futbal cup
chlapci
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
4.5. - 7.5.2015
ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá
19.5.2015
Banská Bystrica
 
Malý futbal
Jednota futbal cup
dievčatá
1.1.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
11.5, 13 - 14.5.2015
11.5.2015 ZŠ Golianova 8, B. Bystrica 13.-14.5.2015 ZŠ SC Školská 14, Slov. Ľupča
10 členné družstvá
21.5.2015
Žiar nad Hronom
  originálne
aktualizované
Detská dopravná súťaž
„NA BICYKLI BEZPEČNE 2015"
chlapci, dievčatá
nar. 2003 - 2005
Mgr. Richard Vrbovský
12.5.2014
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
Krupina
27.5.2015
 
Atletika
chlapci, dievčatá
1.9.1999 a ml.
Mgr. Pavol Babic
20.5.2015
Športové gymnázium, Banská Bystrica
10 členné družstvá a jednotlivci
Štadión Štiavničky
Banská Bystrica
15.-19.6.2015
KR SAŠŠ ŠG
Nitra

chlapci

dievčatá

jednotlivci


KALENDÁR, PROPOZÍCIE A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2015/2016
Kalendár školských športových súťaží pre ZŠ a OG na školský rok 2015/2016
Šport - organizuje Okresné (Obvodné) kolá Krajské kolá M-SR Propozície Výsledky
Bedminton
chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic

15.10.2015
SOŠ Školská 7, Banská Bystrica
2 členné družstvá

10.02.2016
ŠH Effort
Zvolen
4. - 8.4.2016
OR SAŠŠ a CVČ
Liptovský Mikuláš
Bedminton
dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
19.10.2015
SOŠ Školská 7, Banská Bystrica
2 členné družstvá
10.02.2016
ŠH Effort
Zvolen
4. - 8.4.2016
OR SAŠŠ a CVČ
Liptovský Mikuláš

Basketbal
chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
11.11.2015
KGŠM Hurbanova 9, B. B.
12 členné družstvá
15.3.2016
ZŠ Nám.Mládeže
Zvolen
22. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava

Basketbal
dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic

19.11.2015
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
12 členné družstvá

17.3.2016
ZŠ Nám.Mládeže
Zvolen
22. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava
Stolný tenis
dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský

25. - 27.11.2015
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá

14.4.2016
Kalinovo
22. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava

Stolný tenis
chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
1.12. - 4.12.2015
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
12.4.2016
Kalinovo
22. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava

Streľba zo vzduchovej pušky
chlapci a dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
15. - 16.12.2015
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
3 členné družstvá
   
Vybíjaná
dievčatá
1.1.2003 a ml.
Mgr. Pavol Babic
18.1., 20.1. - 21.1., 27.1. - 28.1.2016
18.1. ZŠ Golianova 8, 20.1. ZŠ JGT Gaštanová 12
21.1. ZŠ Sitnianska 32, 27.1 - 28.1. ZŠ Radvanská 1
Banská Bystrica
12 členné družstvá
17.5.2016
Poltár
22. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava
Volejbal
chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
4.2.2016
ZŠ JGT Gaštanová 12, Banská Bystrica
10 členné družstvá
22.3.2016
Detva
22.6. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava
pôvodné aktualizované
Volejbal
dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic

10.2.2016
ZŠ Pieninská 27, Banská Bystrica
10 členné družstvá

7.4.2016
Detva
22.4. - 24.6.2016
SAŠŠ
Florbal
chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
15.2. a 17.2 - 19.2. 2016
ZŠ SC Školská 14, Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
8.3.2016
Slovenská Ľupča
23. - 27.5.2016
OR SAŠŠ
CVČ Liptovský Mikuláš
pôvodné
aktualizované
Florbal
dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
22.2. a 24.2 - 25.2. 2016
22.2. ZŠ Golianova 8, Banská Bystrica
25.2. - 26.2 ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
12 členné družstvá
10.3.2016
Slovenská Ľupča
23. - 27.5.2016
OR SAŠŠ
Dunajská Streda
pôvodné
aktualizované
Hádzaná
chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
16.3.2016
ZŠ SC Školská 14, Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
26.4.2016
Detva
22.6. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava
Hádzaná
dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
17.3.2016
ZŠ SC Školská 14, Slovenská Ľupča
12 členné družstvá
27.4.2016
Detva
22.6. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava
Gymnastický
štvorboj CH+D
A-nar.1.1.2007-31.12.2009
B-nar.1.1.2004-31.12.2006
C-nar.1.1.2000-31.12.2003
Mgr. Pavol Babic
31.3.2016
ZŠ JGT Gaštanová 12, B. Bystrica
5 členné družstvá
13.4.2016
ZŠ Golianova
Banská Bystrica
16.5. - 20.5.2016
ZŠ Dostojevského
Poprad
Futbal malý
Školský pohár - Dôvera cup
chlapci
1.1.2003 a ml.
Mgr. Pavol Babic
11.4. - 15.4.2016
ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá
12.5.2016
Banská Bystrica
1. - 2.6.2016
NTC Poprad

Futbal malý
Školský pohár - Dôvera cup
dievčatá
1.1.2003 a ml.
Mgr. Pavol Babic
19.4. - 21.4.2016
19.4. - ZŠ Golianova 8. Banská Bystrica
20.4. - 21.4. - ZŠ SC Školská 14, Slovenská Ľupča
10 členné družstvá
19.5.2016
Žiar nad Hronom
1. - 2.6.2016
NTC Poprad
Malý futbal
JEDNOTA FUTBAL CUP
chlapci
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
25. - 28.4.2016
ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá
24.5.2016
Banská Bystrica
jún 2016
Malý futbal
JEDNOTA FUTBAL CUP
dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
3 - 5.5.2016
ZŠ Golianova 8, B. Bystrica ZŠ SC Školská 14, Slov. Ľupča
10 členné družstvá
25.5.2016
Banská Bystrica
jún 2016
Detská dopravná súťaž
„NA BICYKLI BEZPEČNE 2016"
chlapci, dievčatá
nar. 2004 - 2006
Mgr. Richard Vrbovský
11.5.2016
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
Krupina
 
Atletika
chlapci, dievčatá
1.1.2000 a ml.
Mgr. Pavol Babic
16.5.2016
Športové gymnázium, Banská Bystrica
10 členné družstvá a jednotlivci
26.5.2016
Štadión Štiavničky
Banská Bystrica
22. - 24.6.2016
Kalokagatia
Trnava

chlapci

dievčatá

jednotlivci


KALENDÁR, PROPOZÍCIE A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2016/2017
KALENDÁR ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ PRE ZŠ A OG NA ŠKOLSKÝ ROK 2016/2017
Šport - organizuje Okresné kolá Krajské kolá M-SR Propozície Výsledky
Bedminton
chlapci
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic

18.10.2016
SŠ - SOŠ podnikania, Školská 7, Banská Bystrica
2 členné družstvá

22.3.2017
ŠH Effort
Zvolen
20.-24.3.2017
KR SAŠŠ a KCVČ
Trenčín
Bedminton
dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
19.10.2016
SŠ - SOŠ podnikania, Školská 7, Banská Bystrica
2 členné družstvá
22.3.2017
ŠH Effort
Zvolen
20.-24.3.2017
KR SAŠŠ a KCVČ
Trenčín

Basketbal
dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic

25. - 27.10.2016
25.10. ZŠ Golianova 8, Banská Bystrica
26.10. a 27.10. ZŠ Spojová 14, Banská Bystrica
12 členné družstvá

09.3.2017
ZŠ Nám.Mládeže
Zvolen
20. - 31.3.2017
Basketbal
chlapci
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
04.11.2016
KGŠM Hurbanova 9, B. B.
12 členné družstvá
14.3.2017
ZŠ Nám.Mládeže
Zvolen
20. - 31.3.2017
Vybíjaná najml.
dievčatá/chlapci
1.9.2006 a ml.
Mgr. Pavol Babic
8.11. - 9.11. a 11.11.2016
8.11. ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
9.11. a 11.11. ZŠ Sitnianska 32, Banská Bystrica
10 členné družstvá
7.12.2016
Poltár
12. - 13.12.2016
Kalokagatia
Trnava
Stolný tenis
chlapci
1.1.2001 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
22.11. - 25.11.2016
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
7.3.2017
Kalinovo
27. - 31.3.2017
OR SAŠŠ a CVČ
Lipt. Mikuláš
Šach
dievčatá/chlapci
1.1.2001 a ml.
Ing. Zdenek Gregor
15.11.2016
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
29.11.2016
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica

okresné kolo krajské
kolo
okresné kolo krajské
kolo
Volejbal
chlapci
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
29.11.2016
ZŠ Spojová 14, Banská Bystrica
10 členné družstvá
7.2.2017
Detva
11. - 12.4.2017
OR SAŠŠ Detva
CVČ-JUNIOR BB
Detva
Volejbal
dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic

6.12. - 7.12. a 9.12.2016
6.12. ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
7.12. a 9.12. ZŠ Pieninská 27, Banská Bystrica
10 členné družstvá

23.2.2017
Detva
20.4. - 21.4.2017
OR SAŠŠ Detva
CVČ-JUNIOR BB
Detva
Streľba zo vzduchovej pušky
chlapci a dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský
13. - 14.12.2016
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
3 členné družstvá
  7.4.2017
Brezno
Vybíjaná
dievčatá
1.1.2004 a ml.
Mgr. Pavol Babic
17. - 18.1., 24.1. - 25.1. a 27.1.2017
17.1. ZŠ Radvanská 1, 18.1. ZŠ Golianova 8
24.1. ZŠ JGT Gaštanová 12,
25.1. a 27.1. ZŠ Sitnianska 32
Banská Bystrica
12 členné družstvá
10.5.2017
Poltár
29.5.-2.6.2017
Kalokagatia
Trnava
Stolný tenis
dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Richard Vrbovský

31.1.2017
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá

8.3.2017
Kalinovo
27. - 31.3.2017
OR SAŠŠ a CVČ
Lipt. Mikuláš
Florbal
chlapci
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
8.2.,10.2. a 14.2 - 15.2. 2017
SŠ - SOŠ elektrotechnická, Banská Bystrica
12 členné družstvá
21.3.2017
Detva
22. - 31.5.2017
KR SAŠŠ a KCVČ
Trenčín
Florbal
dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
21.2. - 22.2. a 24.2.2017
21.2. a 24.2. ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
22.2. ZŠ Golianova 8, Banský Bystrica
12 členné družstvá
16.3.2017
Detva
22. - 31.5.2017
OR SAŠŠ a CVČ
Lipt. Mikuláš
Hádzaná
chlapci
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
7.3.2017
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá
15.3.2017
Detva
15.5. - 31.5.2017
Nové Zámky
Hádzaná
dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
14.3.2017
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá
6.4.2017
Detva
24.5. - 25.5.2017
OR SAŠŠ Detva
CVČ-JUNIOR BB
DETVA
Gymnastický
štvorboj CH+D
A-nar.1.1.2008-31.12.2010
B-nar.1.1.2005-31.12.2007
C-nar.1.1.2001-31.12.2004
Mgr. Pavol Babic
28.3.2017
ZŠ JGT Gaštanová 12, B. Bystrica
5 členné družstvá
4.4.2017
ZŠ Golianova
Banská Bystrica
2.5. - 5.5.2017 výsledky prílohy
Malý futbal
Futbal Cup
dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
7.4.2017 a 10.4 - 11.4.2017
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
10 členné družstvá
18.5.2017
Banská Bystrica
22.-26.6.2017
Malý futbal
Futbal Cup
chlapci
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
24.4 - 28.4.2017
ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá
12.5.2017
Banská Bystrica
22.-26.6.2017
Malý futbal
Školský pohár SFZ
mladšie dievčatá
1.1.2004 a ml.
Mgr. Pavol Babic
2.5.2017
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
10 členné družstvá
19.5.2017
Banská Bystrica
6/2017
Detská dopravná súťaž
„NA BICYKLI BEZPEČNE 2017"
chlapci, dievčatá
nar. 2005 - 2007
Mgr. Richard Vrbovský
5.5.2017
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica
4 členné družstvá
25.5.2017
Žiar nad Hronom
15.-16.6.2017
Lipt. Mikuláš
Malý futbal
Školský pohár SFZ
mladší chlapci
1.1.2004 a ml.
Mgr. Pavol Babic
9.5. - 12.5. a 16.5.2017
ZŠ Ďumbierska 17, Banská Bystrica
10 členné družstvá
23.5.2017
Banská Bystrica
6/2017
Atletika
chlapci, dievčatá
1.1.2001 a ml.
Mgr. Pavol Babic
18.5.2017
Športové gymnázium, Banská Bystrica
10 členné družstvá a jednotlivci
30.5.2017
Štadión Štiavničky
Banská Bystrica
19. - 22.6.2017

chlapci

dievčatá

jednotlivci


KALENDÁR, PROPOZÍCIE A VÝSLEDKOVÉ LISTINY ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ ZŠ a OG školský rok 2017/2018
KALENDÁR ŠKOLSKÝCH ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽÍ PRE ZŠ A OG NA ŠKOLSKÝ ROK 2017/2018
Šport - organizuje Okresné kolá Krajské kolá M-SR Propozície Výsledky
Šach
dievčatá/chlapci
1.1.2002 - 31.12.2010
Ing. Zdenek Gregor
17.10.2017
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
28.11.2017
CVČ Havranské 9, Banská Bystrica

okresné kolo krajské
kolo
Bedminton
chlapci
1.1.2002 - 31.12.2010
Mgr. Pavol Babic

17.10.2017
Yonex Aréna Švermova 45, Banská Bystrica
2 členné družstvá

8.2.2018
Zvolen
9. - 13.4.2018
Lipt. Mikuláš
Bedminton
dievčatá
1.1.2002 - 31.12.2010
Mgr. Pavol Babic
18.10.2017
Yonex Aréna Švermova 45, Banská Bystrica
2 členné družstvá
8.2.2018
Zvolen
9. - 13.4.2018
Lipt. Mikuláš
Vybíjaná najml.
žiaci/žiačky
1.9.2007 a ml. (1. stupeň)
Mgr. Pavol Babic
24.10.-25.10. a 27.10.2017
24.10. ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
25.10. a 27.10. ZŠ Sitnianska 32, Banská Bystrica
12 členné koedukované družstvá
28.11.2017
Poltár
12. - 13.12. 2017
Strážske
Hádzaná
chlapci
1.1.2002 - 31.12.2010
Mgr. Pavol Babic
7.11.2017
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá
1.3.2018
Detva
21. - 22.6.2018
Kalokagatia
SAŠŠ
Hádzaná
dievčatá
1.1.2002 - 31.12.2010
Mgr. Pavol Babic
8.11.2017
ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica
12 členné družstvá
28.2.2018
Krupina
21. - 22.6.2018
Kalokagatia
SAŠŠ